_

طراحی و اجرای نمای استرچ متال

نمای استرچ متال یکی از مدرن ترین نماهایی است که به عنوان نمای دو پوسته طراحی و اجرا می شود که بیشتر در ساختمانهای تجاری و تفریحی استفاده می شود.

استرچ متال (پانچ متال) پنل هایی از جنس آهن ، آلومینیوم ،استیل، مس و برنج می باشد که در طی پروسه تولید برش داده شده و سپس تحت کشش قرار می گیرد. این پنل ها با نام استرچ متال یا اکسپند متال نامیده می شود.

نمای استرچ متال
نمای استرچ متال
_

مشخصات فنی استرچ متال

صفحات توری اکسپند متال با ضخامت های مختلفی ار 0.2 تا6 میلیمتر و با هر طولی تولید می شود. این صفحات با چشمه هایی از 6*4 میلیمتر تا75*200 میلیمتر قابل تولید می باشد و همچنین به طور کلی صفحات اکسپند متال در ضخامت ها و رنگ های متنوعی تولید می شود.

در تولید صفحات استرچ متال قطر چشمه ها با توجه با نظر طراحان و معماران تولید شده که این امر زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد.

نمای استرچ متال
نمای استرچ متال
_

محل نصب استرچ متال - پانچ متال

استرچ متال به علت نوع ساختار و حالت نیمه شفافی که ایجاد می نماید هم باری نماهای ساختمان و هم برای سقف های کاذب استفاده می شود و زیبایی و حس خاصی ایجاد می نماید.

نمای استرچ متال
نمای استرچ متال
_

روش نصب استرچ متال - پانچ متال

تایل های استرچ متال را می توان به روش های مختلفی در نمای بیرون و داخلی نصب نمود. در برخی از وارد این تایل ها به صورت قاب ساخته شده و بر روی سازه پیش بینی شده زیرسازی نصب می شود.

نمای استرچ متال
نمای استرچ متال
_

مزایای استفاده از استرچ متال - پانچ متال

نمای استرچ متال
نمای استرچ متال

* تنوع طرح و رنگ در پنل های استرچ متال زیاد می باشد.

* با توجه به اینکه پنل های استرچ متال به عنوان پوسته دوم استفاده می شود می تواند به عنوان محافظ بر روی شیشه های نما قرار گیرد و از این طریق می توان اشعه خورشید را کنترل نمود.

* با توجه به نوع پنل های استرچ متال می توان با نورپردازی های مختلف در پشت پنل ها در شب نمای درخشان و چشمگیری را ایجاد نمود و از این رو به این نما ، نماهای شب هم گفته می شود.

* پنل های استرچ متال تنها نمایی است که در باطن خود نمایی سه بعدی داشته و ازاین جهت جلوه ای شیک و سه بعدی را روی نما ایجاد می کند.

طراحی و اجرای نمای استرچ متال  تخصص شرکت بهساز نما

باید گفت که در زمینه طراحی و اجرای نمای استرچ متال و همچنین تهیه ورق های پانچ شده و اتصالات زیرسازی نمای خشک ، کیفیت محصول و همچنین اجرای مناسب حرف اول را می زند، بنابراین توصیه می شود که طراحی و اجرای نمای استرچ متال و همچنین مونتاژ ، برش ، پانچ و نصب ورق های استرچ متال را به متخصصین امر یعنی شرکتهای مجری نمای خشک سپرده و از محصولات با کیفیت در این زمینه استفاده کنید تا نتایج دلخواه حاصل شود.

اگر به دنبال یک مرکز مورد اعتماد برای طراحی و اجرای نمای استرچ متال و همچنین مشاوره خرید صفحات استرچ متال هستید، می توانید روی کمک ما حساب کنید.شرکت بهساز نما متخصص طراحی و اجرای نمای خشک شامل اجرای نمای آجرخشک ، طراحی واجرای نرده شیشه ای ، اجرای لوور و یا شیدر آلومینیومی ، اجرای نمای فریم لس آهنی ، طراحی و اجرای سقف شیشه ای اسکای لایت ، ساخت پنجره های ترمال بریک ،اجرای نمای کرتین وال فیس کپ ، اجرای نمای سرامیک خشک،اجرای نمای کامپوزیت ،تولید ونصب صفحات استرچ متال ، اجرای نمای سنگ خشک ، اجرای نمای شیشه ای اسپایدر ،  طراحی واجرای نمای HPL ، اجرای نمای چوب ترموود ، اجرای نمای بتن اکسپوز ، نمای بتن جی اف آر سی و فروش اتصالات نمای خشک  بوده و جزء شرکتهای پیشتاز در این زمینه می باشد و به عنوان برترین شرکت طراح و مجری نمای خشک با بهره گیری از کادری مجرب، ماهر و متعهد با نهایت افتخار و احترام در خدمت شما می باشد ، و همچنین برای دریافت اطلاعات فنی می‌توانید از سایت شرکت به نشانی www.behsaznama.com  بازدید کرده و یا جهت گرفتن مشاوره با شماره‌های 09022142028-  09122142028 با ما در  تماس باشید.ید.