_

درباره ما

امروزه زیبایی و نوع طراحی نماهای ساختمان نشان دهنده جایگاه، نوع فعالیت و حتی طرز فکر، ایده‌ها و نقطه نظرات مدیران آن موسسه و سازمان می‌باشد.
این مهم باعث رویکرد متخصصین و دست اندر کاران صنعت ساختمان در جهت به کارگیری نماهای مدرن و نصب به روش خشک با قابلیت تهویه هوا گردیده است، که همراه با استفاده از متریال‌های جدید و متنوع، زیبایی خاصی به نمای ساختمان‌ها در شهرهای مدرن داده است.
شرکت بهساز نما با پیشینه 12 ساله و دارا بودن نیروی‌های کارآمد و مسلط به دانش روز، متخصص طراحی و اجرای طیف گسترده‌ای از انواع نمای‌های مدرن به روش نصب خشک بوده و آماده ارائه خدمات خود در سراسر کشور عزیزمان به مشتریان گرامی می‌باشد.

قبل از شروع طراحی و اجرای نمای یک ساختمان بهترین گزینه مشاوره با متخصصین نما می‌باشد و چنانچه در این‌ زمینه از مشورت متخصصین ذیربط بهره نگیرید قطعا نمی‌توانید بهترین انتخاب را برای نمای ساختمان خود داشته باشید . و در اینجاست که مشورت با شرکت‌های طراحی و اجرای نما اهمیت پیدا می‌کند و شرکت بهساز نما با بهره‌گیری از دانش روز دنیا و 12 سال سابقه فنی و اجرایی و دارا بودن کادر فنی و مجرب و تیم‌های اجرایی با سابقه، آماده همکاری با پروژه‌های ساختمانی می‌باشد ومی‌تواند در این زمینه مشاوره کاربردی مفیدی را به صورت رایگان در اختیارکارفرمایان محترم قرار‌ دهد.

درباره ما
درباره ما
_

آمار ما

۱2سال سابقه
+پروژه
مشتری

گستره خدمات ما به شرح : طراحی واجرای نماهای مدرن

بهسازنما
مشاوره و طراحی نما
بهسازنما
مدیریت پیمان و مجری نمای خشک
بهسازنما
بازرگانی و فروش اتصالات نما
_

گواهی حسن انجام کار (افتخارات)

شبکه های اجتماعی