شیشه های سکوریت نمی شکنند!

شیشه های سکوریت

نه با فشارِ سطحی!

نه با ضربه های سطحی!

فقط ضربه هایِ کناری ممکن است باعثِ شکستنِ شیشه های سکوریت شوند.
حتی در این شرایط نیز قطعاتِ شکسته شیشه سکوریت بسیار کوچک بوده و به هیچ وجه برنده و خطرناک نیستند.
دست و قلمِ هنرمندانِ طراح و معمارانِ داخلی در صنایع شیشه دربیران با رنگ و طرح و نقش و با درآمیختنِ صنعت و هنر شیشه های سکوریت را می آرایند و زیبائی را در فضای شما ماندگار می کنند. طرح و نقشی هر چند کوچک و ساده بر رویِ شیشه سکوریت می تواند محیطِ زندگی و کارِ شما را مملو از زیبایی کند؛ نقش هایی خیال انگیز که همچون تابلویِ نقاشی محیط شما را با رنگ ها و نقش هایِ متنوع می آرایند و در ضمن آن را محفوظ و استتار می کنند.

.
تنها محدودیتی که در گذشته برای کاربرد و سیع شیشه وجود داشت شکنندگی آن بود و یژگی ای که شیشه را نه تنها میرا که خطر ناک هم می ساخت. اما امروزه به کمک تکنولوژی مدرن دیگر شیشه های خام بدست می آید تحت شرایط خاصی ممکن است بشکند ، حتی در صورتی که شیشه ایمن تحت این شرایط بسیار خاص بشکند به قطعات ریزی تبدیل می شود . که هیچ وجه برنده و خطر ناک نیست .
بدین ترتیب ماندگاری و ایمنی نیز به واقع نمایی و زیبایی شیشه افزوده شد. این ویژگی ها در کنار دوام و صرفه ی فوق العاده زیاد شیشه ، نسبت به موادی نظیر آهن و چوب ، کاربردان را پیش از پیش گسترش داده است .
امروز شیشه های ایم به عنوان درهای ورودی شیشه ای ، پنجره ها و نورگیر ها در چهار چوب های فلزی و چوبی و نیز جهت پروژه های نما و دو جداره کابرد وسیعی دارند . همچنین به دلیل مقاومت بسیار زیاد این شیشه ها در برابر حرارت وبرودت در وسایل خانگی ( مثل بخاری ، اجاق گاز و …) و خودروها مورد استفاده قرار می گیرند.

نوشته شده در دسته‌بندی نشده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *