درباره ی ما

معرفی شرکت بهساز نما
شرکت بهساز نما فعالیت خود را در بخشهای تخصصی از جمله تولید،اجرا و انتقال دانش فنی در زمینه نماهای مدرن و خشک شامل سنگ،سرامیک،سفال،آلومینیوم کامپوزیت،شیشه ،چوب و… توسعه داده و نامی آشنا برای کارفرمایان ، مهندسین مشاور و مدیران صنعت ساختمان به شمار می رود.
این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیاو ۵ سال سابقه فنی و اجرایی و دارا بودن کادر فنی و مجرب و تیم های اجرایی با سابقه ، آماده همکاری با پروژه های ساختمانی می باشد.
ساختار فعالیتی شرکت بهساز نما متشکل از دپارتمان های تخصصی زیر می باشد
  • دپارتمان طراحی
  • دپارتمان اجرای نما
  • دپارتمان بازرگانی و فروش
مدیران شرکت:
مدیر عامل : ناصر عابدی
تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۱۴۲۰۲۸  و  ۰۹۰۲۲۱۴۲۰۲۸

 

دپارتمان طراحی
11
در این بخش این شرکت به کمک گروه مهندسین طراح ،در زمینه طراحی و معماری از مرحله امکان سنجی ،طراحی فاز یک ، طراحی فاز دو اجرایی ، طراحی نما فعالیت داشته است .
برای مشاهده پروژه های طراحی شده توسط شرکت ، از منوی پروژه ها پروژه های طراحی بازدید فرمایید .

دپارتمان اجرای نما
22
شرکت بهساز نما در حال حاضر با بیش از ۳۰ پروژه اجرا شده در تمام نقاط ایران ، و با داشتن کادر فنی و تیم های اجرایی با سابقه ، و با بهره گیری از جدید ترین روش های روز دنیا در زمینه نصب ، چوب ، شیشه ،آلومینیوم کامپوزیت )Invisible وVisibleسنگ خشک ، سرامیک خشک به روش ( و … به طور گسترده مشغول به فعالیت می باشد .برای مشاهده پروژه های اجرا شده و یا پروژه های در حال اجرا توسط شرکت ، از منوی پروژه ها پروژه های نما بازدید فرمایید .

دپارتمان بازرگانی و فروش
33
در این بخش شرکت بهساز نما با دارا بودن نمایندگی تعدادی از برندهای معتبر ، در زمینه تهیه و تامین مصالح مورد نیاز پروژه ها اقدام می نماید .