بازسازی نما های فرسوده

بازسازی نما

بازسازی نما ی فرسوده

نمای ساختمان یکی از مقوله های مهم در ساختمان به حساب می آید که امروزه به آن اهمیت خاصی می دهند زیبایی آن می تواند تاثیر بسزائی در نشاط و جذابیت محیط شهری داشته باشد.

در بعضی از ساختمان ها کهولت سن بنا باعث آلودگی بصری از یک سو و خطرات ناشی از سقوط قطعاتی از مصالح فرسوده از سویی دیگر ایجاب می کند تا فکری به حال بازسازی این نماها کرد در همین راستا شرکت هفت نما با مصالح و روش های متعدد می تواند در کوتاه ترین زمان طرحی نو برای بازسازی این گونه نماها ارائه دهد.

 

بازسازی نما و تأثیر آن در زیبا و جذاب کردن چهره ساختمان همواره مورد توجه جوامع و متخصصین بوده است

در همین راستا مصالح و روش های متعددی تا به امروز جهت بازسازی نما های کهنه، فرسوده تولید گشته و در دسترس قرار گرفته اند. از مهم ترین عوامل تعیین کننده در انتخاب روش بازسازی نما هزینه تمام شده بازسازی و سرعت انجام عملیات اجرایی را می توان نام برد

در این بخش از بازسازی ساختمان باید نمای قدیمی ساختمان از نو ساخته شود. معمولاً هرچند سال یکبار با تغییر سلایق و فرهنگ جامعه نمای قدیمی جلوه و زیبایی خود را از دست می دهند و نمای بروزتر مورد استقبال قرار می گیرند.
در بازسازی نمای ساختمان جدیدترین متدها رعایت می شود ومیتوان ازمتریال های همچون سرامیک خشک-سنگ خشک –چوب ترمو وود-وورق کامپوزیت استفاده کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *